Rychlý kontakt

724 037 661

info@jdiseklouzat.cz

Skluzavky, které nelze odmítnout

Skluzavky, které nelze odmítnout

Touží vaše ratolesti bezmezně po dětském hřišti na zahradě vašeho domu? Chcete pro své nejmenší jen ty nejlepší a nejbezpečnější hračky na trhu? Objevuje se v jejich plánech o „domácím hřišti“, také luxusní, bezmezně dlouhá a úchvatná skluzavka? Pokud ano, jste u nás na té správné adrese. Naše skluzavky, dodávané belgickým výrobcem KBT, si totiž naprosto zamilují nejen vaše děti, ale i vy. Naše zboží je vyrobeno z velmi pevného, odolného a především prověřeného materiálu. Skluzavky, které nabízíme, ocení ratolesti předškolního i školního věku. Velikost i jejich barevné provedení, je zcela na vašich nejmenších. Troufáme si říci, že nabízíme kvalitnější a bezpečnější zboží než naše konkurence. Zboží také velmi rychle expedujeme z našich skladů přímo k vám domů a to zcela zdarma. Navíc od nás obdržíte přepychově dlouhou záruku, která čítá neskutečných 7 let.

 

Skluzavky ve všech barevných variantách

Touží vaše dítko po žluté, červené, zelené či modré skluzavce? Pro nás to není žádný problém. Záleží pouze na vás, jaká z těchto moderních barev bude zdobit právě vaši zahradu. Oceníte zejména i to, že jsou naše skluzavky odolné, jak vůči slunečním paprskům, tak vůči mrazu. V létě se tedy nebudete muset bát o to, že slunce nenávratně vyšisuje jejich barvu a v zimě je zase nebudete muset nikam schovávat před mrazivou nadílkou. Díky tomuto faktu vám opadne spousta starostí se stěhováním či přikrýváním. Vaše děti se tak budou moci na skluzavce vyřádit v každém ročním období.

 

Vyšší bočnice skluzavky a 25 cm zábavy navíc

Naše cenově velmi přijatelné skluzavky, nabízí hned několik výhod. Tou první je fakt, že jsou o celých 25 cm delší, než nabízí konkurence. Další výhoda je spatřována zejména ve vyšších bočnicích a vyšší dojezdové části, která umožní snadnější vstávání po sklouznutí. K samotným skluzavkám doporučujeme pro větší komfort, přikoupit praktické schůdky. Poté již zábavě nestojí zdaleka nic v cestě.


Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).