Rychlý kontakt

724 037 661

info@jdiseklouzat.cz

Skluzavky jako žádné jiné


Sní vaše ratolest o velké skluzavce, se kterou si užije nepřeberné množství legrace? Nevyhazujte peníze za levné skluzavky z Číny. Tyto výrobky budou vašim dětem dělat radost pouze chvíli, poté ztratí svou přirozenou barvu a co více, mohou vašim dětem způsobit díky svému nekvalitnímu materiálu i mnohé zdravotní komplikace. Vsaďte proto na kvalitu našich výrobků, které pro vás dovážíme z Belgie a Holandska.

 

Základem skluzavky je kvalitní materiál

Naše skluzavky jsou z velmi kvalitního materiálu. Jsou také velmi masivní a při příchodu zimy je nemusíte v žádném případě uklízet ze svých zahrad. Skluzavky jsou odolné větru i dešti. Neztratí ani svou typickou barevnost. Oproti konkurenčním skluzavkám, které je možné na našem trhu sehnat, mají ty naše hned několik pozitivních vlastností. Skluzavka je až o 25 cm delší, má vysoké bočnice a masivní základ. Také má vyšší dojezdovou část, což umožní vašim dětem mnohem snáze vstát a pokračovat v další jízdě. Vaše děti budou v naprostém bezpečí. Díky vysokým bočnicím nehrozí vašim dětem při správném zacházení žádné zranění. Vaše děti si s těmito skluzavkami užijí opravdu nezapomenutelné chvíle.

 

Nadstandardní služby

Nabídneme vám sedmiletou záruku na jakoukoliv skluzavku. Odborně vám poradíme s výběrem a také doporučíme, tu nejlepší možnou variantu, včetně rad týkajících se samotné montáže i postupu v nezvyklých případech. Naše služby zajišťují i dopravu zdarma, což u konkurence není běžné. Někteří dodavatelé si účtují i 500 Kč za dopravu. Vaše děti si budou moci vybrat z pestrého sortimentu barev právě tu, kterou si jejich srdce toužebně přeje. Naše společnost má i kamennou provozovnu, tudíž se na naše zboží můžete přijít podívat i osobně. Dětská léta netrvají věčně, tudíž na nic nečekejte a udělejte svým dětem radost tímto dárkem, na který už se nebudou muset těšit pouze do školky či na dětské hřiště. Budou ho mít doma.


Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).