Rychlý kontakt

724 037 661

info@jdiseklouzat.cz

Skluzavka S-line vám zajistí neobyčejný zážitek!


Chybí vaší ratolesti vyžití na vaší zahradě? Chcete svým nejmenším připravit nezapomenutelný zážitek, který jim dokáže zajistit pouze extra dlouhá a vylepšená skluzavka JSK S-line,  která není výrobkem pocházejícím z Číny? Pokud ano, uděláme vám radost. Naše skluzavky S-line, jež vyrábí belgická firma KBT se totiž pyšní úžasně dlouhou životností, neotřelým designem, kvalitním zpracováním a neodolatelně dlouhou záruční dobou 7 let. Nechte se i vy zlákat kvalitou těchto pestrobarevných skluzavek S-line a udělejte svým nejmenším její koupí ohromující a nefalšovanou radost.

 

Skluzavka S-line je delší o 30 cm!

Skluzavka S-line, je kromě jiného o poznání delší, než její náhražky z Číny. Vašim nejmenším tak ve své kategorii nabídne až o 30 cm delší zážitek z klouzání. Navíc má znatelně vyšší bočnice a vyšší dojezdovou část, která dětem zaručí bezproblémové vstávání ze samotné skluzavky. Silný a kvalitní plast, ze kterého je skluzavka S-line vyrobena, zajistí vašim dětem absolutní bezpečí, které testujeme a prověřujeme na vlastní kůži. Bezproblémové využívání skluzavek je odrazem spokojenosti našich zákazníků.

 

Duhové barvy, které si děti zamilují

Skluzavky S-line, které jsou vyráběny v Holandsku a Belgii, zakoupíte v nepřeberném množství barev. Pestrost výběru skluzavek nezná mezí, tudíž vaše ratolesti nebudou vědět, jakou barvu skluzavky si mají zvolit. Bezpečí vašich dětí je, jak již bylo zmíněno zajištěno, tím nejlepším možným způsobem. Nosnost skluzavky S-line je navíc až 100 kg, což vám zaručí naprostou jistotu. Bezpečnost skluzavek dokazuje i certifikát certifikát TÜV NORD, jímž se skluzavky pyšní. Za přijatelnou cenu tak získáte neodolatelnou a vskutku nadčasovou hračku, které neodolá žádné dítě. Záruka, která se na skluzavky vztahuje, činí až neuvěřitelných sedm let. Navíc se u nás vždy setkáte s ochotným personálem a kvalitním poradenstvím, které vám může být nabídnuto i v naší kamenné prodejně.


Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).