Rychlý kontakt

724 037 661

info@jdiseklouzat.cz

Houpačky jak je neznáte


Houpačky patří mezi neoblíbenější dětské atrakce jak na poutích, tak na dětských hřištích. Spousta rodin ovšem svým dětem dopřeje i domácí houpačku, která dítěti zpříjemní dlouhou chvíli. Udělejte svým nejmenším radost a dopřejte jim také jednu unikátní houpačku. Náš sortiment zahrnuje kromě těch klasických, také velmi nevšední houpací hnízda či houpačky akrobatické.

Klasické i nevšední houpačky

Nabízíme širokou škálu závěsných dětských houpaček, které jsou určené i těm nejmenším dětem. V nabídce máme akrobatické houpačky, houpací hnízda i lanové dráhy. Na své si přijde opravdu každý. Pro náročnější děti, nabízíme houpací hnízda, která se pyšní zejména tím, že se na ní naráz může houpat více dětí. Její nevšednost je umocněna i nevšedním designem. Má velmi kvalitní provedení i zpracování. Díky své dlouhé životnosti, jí často můžeme spatřit i na dětských hřištích. Dalším jejím pozitivem, je velká nosnost. Je prokázáno, že unese i dospělého člověka. Houpací hnízda mají obrovskou výhodu v tom, že jsou velmi dobře skladovatelná, což oceníte zejména v zimě, kdy budete houpací hnízdo uklízet do domu. Vaše děti si houpací hnízdo jednoznačně zamilují a osloví s ním i své kamarády, kteří z něj nebudou chtít jít dolů.

Lanová dráha nebo šlapadlo?

Lanová dráha je vhodná pro děti od 6 do 12 let. Obsahuje držáky, které mají protiskluzové provedení a umožňují tak snadné a bezpečné držení. Lano, které tvoří tuto dráhu, je z oceli. Pro zvídavé děti, které se nespokojí pouze s klasickou houpačkou, je lanová dráha skvělým dárkem. Pro ty ještě náročnější, máme v nabídce také kvalitní šlapadla, která se vyrábí v Holandsku. Šlapadla vaše dítě naprosto perfektně připraví na jízdu na kole. Dítě si osvojí šlapání a dokáže si udržet i svoji stabilitu. Šlapadla mají volant i sedačku, které lze libovolně regulovat. Vašim dětem těmito dárky jistě splníte mnoho dětských snů.


Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).