Rychlý kontakt

724 037 661

info@jdiseklouzat.cz

Legler

Pod německou značkou Legler OHG jsou zastoupeny dřevěné hračky a hry a dekorační předměty. Dřevěné hračky se zaměřují na didaktický a motorický vývoj dětí od miminek až po náctileté. Legler OHG působí na trhu v Evropě od roku 1988 a klade velký důraz vedle vysoké kvality také na bezpečnost. Všechny dřevěné hračky jsou vyráběny podle evropské normy o bezpečnosti výrobků EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuté pro dřevěné hry a hračky a jsou odolné vůči slinám dítěte. Dřevo použité při výrobě všech produktů většinou pochází od společností podnikajících v oblasti zalesňování nebo opětovného zalesnění.

Všechny dřevěné hračky a hry nesou o"small foot" a vyznačují se vysokým nárokem na kvalitu a bezpečnost. Pro elementární rozvoj smyslů jako sluchu, zraku a hmatu jakož i pro motorický rozvoj jsou dětské dřevěné hračky nepostradatelnými. Motorické a tahací hračky pro nejmenší rozvíjí prostorové vnímání a podporují pohybovou koordinaci. Dřevěné hračky jsou odolné a příjemné na dotyk. První stavebnice zábavnou formou podněcují motorické a hmatově-senzorické smysly dětí.

Široký sortiment hraček pro kluky jako jsou dřevěná auta, lodě, letadla a vláčky skvěle doplní rychlé RC modely pro větší závodníky. Kluci se rázem stanou montéry s dřevěným nářadím, bojovníky s bezpečnými zbraněmi a tatínci rádi pomohou se stavbou autodráhy.

A co hračky pro holky? Panenky a miminka skvěle doplní kočárky pro panenky z Leglerovy dílny. Karnevalové kostýmy promění Vaše děti v kouzelné bytosti a ty Vám rádi zahrají na jeden z mnoha originálních hudebních nástrojů.

Celou rodinu báječně zabaví deskové a dřevěné hry ze všech koutů světa. Německá firma Legler Vám nabízí spoustu hodin dětské i dospělácké zábavy. Všechny výrobky se zaměřují na pedagogickou podporu duševního a fyzického vývoje dětí.

Tato kategorie neobsahuje žádné produkty

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).